POZVÁNKA na letní výlet na parníku po Vltavě 🛳️
Městská část Praha 11 ve spolupráci s Jihoměstskou sociální a.s. pro Vás i letos připravila vyhledávanou a atraktivní plavbu parníkem po Vltavě s romantickými výhledy na nejkrásnější zákoutí metropole.
KDY: 15.6.2026
Sraz: 14:50 h na náplavce pod nemocnicí Na Františku (stanoviště č. 10), od břehu vyplujeme v 15:00 h, připlavíme se opět zpět v 17:00h
Cena: 120 Kč zahrnuje občerstvení (zákusek a nealkoholický nápoj)
Co Vás čeká: Dvouhodinová plavba na lodi Hamburg historickým centrem Prahy až pod Vyšehrad a zpět s nádhernými výhledy, ale také jedinečnou atmosférou podbarvenou živou hudbou. 😊
Poslední vstupenky lze zakoupit do vyprodání kapacity v Domě s pečovatelskou službou, Šalounova 2025/7. V případě volné kapacity lze následně zakoupit vstupenky v účtárně vždy v pondělí ve 2. patře v čase 8:00 – 11:30 a 13:00 – 15:00.
Těšíme se na Vás! 🚢✨
