Jihoměstská sociální a.s. hledá do svého týmu:

Přijmeme SOCIÁLNÍ PRACOVNICI/PRACOVNÍKA na plný úvazek

Náplň práce:

  • provádění sociálního šetření u zavedených uživatelů pečovatelské služby
  • provádění sociálního šetření u nových zájemců o službu
  • pomáhání uživatelům v orientaci v sociálních službách a hledat řešení jejich životní situace
  • větší část pracovní doby navštěvovat uživatele v jejich domácnostech
  • pomáhat při plánování, organizaci a zajišťování volnočasových aktivit a akcí pro seniory

Co požadujeme:

  • vědět, že tuto práci chcete dělat a proč
  • pocit zodpovědnosti
  • vzdělání dle zákona o sociálních službách (VOŠ, VŠ), trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost
  • dobrá praxe výhodou, jinak ochota a zájem učit se
  • dobrá komunikace se seniory a osobami se zdravotním postižením
  • trpělivost, odolnost vůči manipulaci a stresu, samostatnost, důkladnost v admin.práci
  • schopnost efektivně organizovat a plánovat svou práci
  • orientace a přehled v sociálních službách
  • samostatná práce na počítači (internet, word, excell)
  • znalost programu Orion – není podmínkou – naučíme

Co oceníme ….

  • zkušenost se seniory a osobami se zdravotním postižením
  • pracovní elán
  • nápady, jak práci zlepšit, ale zároveň respekt k daným pravidlům
  • týmového hráče

Co nabízíme:

  • práci v příjemném pracovním prostředí
  • možnost seberealizace, vzdělávání, supervize
  • zapracování od zkušenějších kolegyň
  • smysluplnou práci, kde se každý den řeší jiná životní situace
  • lidské příběhy, kde pomáháte, aby dopadly dobře
  • nástupní mzda Kč 25.500,-
  • osobní příplatek po zkušební době
  • 5 týdnů dovolené
  • čtvrtletní odměny
  • podnikové obědy za Kč 20,- a další benefity

Své životopisy zasílejte na jaroslava.zasterova@jmsoc.cz

Pracovník/Pracovnice v sociálních službách

Přijmeme na HPP zaměstnance do Domu s pečovatelskou službou + terén na Praze 11. Jedná se o pečovatelskou práci (nákupy, hygiena, úklid) 12h/směna, krátký dlouhý týden.

Požadujeme:

  • trestní bezúhonnost
  • zdravotní způsobilost
  • nejméně základní vzdělání, vítán kurz pracovníka v sociálních službách.

Nabízíme:

  • nástupní mzda od Kč 18.400,-, dle vzdělání a praxe
  • po 3 měsících nárok na osobní ohodnocení
  • čtvrtletní odměny, mimořádné odměny
  • zaměstnanecké benefity
  • podnikové stravování za Kč 20,-, stravenky
  • možnost dalšího vzdělávání.

Kontakt: koordinátor pečovatelské služby PhDr. Ludmila Jarošová tel: 724603307 nebo zašlete životopis na email: ludmila.jarosova@jmsoc.cz a domluvte si osobní pohovor.

Přijmeme Pracovníka/pracovnici v sociálních službách

Domov pro seniory a Ošetřovatelské centrum Janouchova přijmou na pracovní poměr případně na dohodu o provedení zaměstnance.

Požadujeme:

  • nejméně základní vzdělání
  • kurz pracovníka v sociálních službách – není podmínkou.

Nabízíme:

  • nástupní plat při pracovním poměru od 18.500 Kč,- dle vzdělání a praxe
  • podnikové stravování
  • možnost dalšího vzdělávání
  • 11hod./směna krátký dlouhý týden.

V případě zájmu kontaktujte vedoucí DS a OC Mgr. M. Konvičnou na tel: 603205399  nebo zašlete životopis na email: michaela.konvicna@jmsoc.cz a domluvte si osobní pohovor.

Prohlášení o ochraně osobních údajů:
Odesláním životopisu společnosti Jihoměstská sociální, a.s., se sídlem P.O.Box 100, Ocelíkova 672/1, 149 41 Praha 4-Háje, IČ 28461835, uchazeč uděluje společnosti Jihoměstská sociální, a.s. souhlas s uchováváním a dalším zpracováním osobních údajů obsažených v tomto životopisu za účelem účasti v současných i budoucích výběrových řízeních na obsazení volné pracovní pozice, a to na dobu 1/2 roku od data zaslání.

Udělený souhlas může uchazeč kdykoliv odvolat písemně adresovaný Jihoměstské sociální, a.s. – personální oddělení.