Jihoměstská sociální a.s. hledá do svého týmu:

VEDOUCÍ PŘÍMÉ PÉČE

Pro Domov seniorů a odlehčovací centrum Janouchova přijmeme vedoucího přímé péče.

Co požadujeme:

  • Vzdělání sociálního pracovníka podle zákona o sociálních službách (VOŠ/VŠ)
  • Bezúhonnost, zdravotní způsobilost
  • Zkušenost s vedením týmu nejlépe v sociálních službách
  • Organizační schopnosti
  • Umět komunikovat s lidmi, být týmový hráč, ale i samostatně rozhodovat
  • Spolehlivost, vstřícnost, pozitivní myšlení
  • Kladný vztah k seniorům
  • Znalost PC – Word, Excel, výhodou znalost programu Cygnus 2

Jaká bude vaše náplň práce:

  • Vedení týmu pracovníků v sociálních službách
  • Zajištění efektivního fungování týmu po stránce personální a organizační
  • Zodpovědnost za kvalitu poskytovaných služeb, udržení stávajících standardů kvality
  • Spolupráce s vedoucí DS + OC
  • Komunikace s klienty (zkušenost s klienty s demencí výhodou, nikoliv podmínkou) a rodinnými příslušníky
  • spolupráce se zdravotním úsekem a ostatním personálem

Co nabízíme:

  • Nástupní mzda od Kč 26.000,- do 30.000,- dle praxe a vzdělání, příplatek za vedení, osobní hodnocení po zkušební době.
  • Pravidelné čtvrtletní odměny, 5 týdnů dovolené
  • Služební notebook, telefon
  • Další benefity (příspěvek na penzijní spoření, obědy za Kč 20,-, zdravotní benefity)
  • Podporu vzdělávání
  • Různorodou a odpovědnou práci s možností realizace vlastních nápadů

Nástup možný ihned.

V případě zájmu kontaktujte Mgr. Konvičnou na tel.: 603 205 399, e-mail: michaela.konvicna@jmsoc.cz

PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

Domov pro seniory Jižní Město a Ošetřovatelské centrum Janouchova přijmou na HPP Pracovníka v sociálních službách.

  • Požadujeme: trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost, nejméně základní vzdělání + kurz pracovníka v sociálních službách.
  • Nabízíme: nástupní mzda Kč 21.000 Kč, po 3 měsících nárok na osobní ohodnocení, čtvrtletní odměny, mimořádné odměny, zaměstnanecké benefity, podnikové stravování za Kč 20,-, stravenky, možnost dalšího vzdělávání.

Kontakt: Mgr. Michaela Konvičná, vedoucí DS a OC, tel.: 603 205 399, email:michaela.konvicna@jmsoc.cz

NUTRIČNÍ TERAPEUT/KA

Jihoměstská sociální a.s. přijme do svého týmu nutriční terapeutku/terapeuta na HPP, úvazek 0,75 s možností rozšíření na plný úvazek.

Požadujeme: odbornou způsobilost v oboru nutriční terapeut, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost

Pracovní náplň:
– zodpovídá za oblast dietního stravování

– spolupracuje na optimální skladbě stravy pro uživatele soc. služeb
– zpracovává receptury dietních jídel
– kontroluje technologické postupy.

Nabízíme:
Nástupní mzda při úv. 0,75 Kč 18750,-, po zkušební době osobní hodnocení, čtvrtletní odměny, zaměstnanecké benefity, podnikové obědy za Kč 20,-, možnost dalšího vzdělávání, služební mobil a notebook.

Kontakt: Marta Janečková – vrchní sestra, tel.: 603205355, e-mail: marta.janeckova@jmsoc.cz

KOORDINÁTOR / KA PEČOVATELSKÉ SLUŽBY

Pro pečovatelskou službu přijmeme koordinátora (koordinátorku) pečovatelské služby na zajištění chodu Domu s pečovatelskou službou (DPS) a Domu s bezbariérovými byty (DBB) na Praze 11.

  • Vzdělání sociálního pracovníka podle zákona o sociálních službách (VOŠ, VŠ)
  • Zkušenost s vedením týmu výhodou, ale není podmínkou
  • Velmi dobré organizační schopnosti, zodpovědnost
  • Velmi dobré komunikační schopnosti a schopnost naslouchat
  • Schopnost spolupráce v týmu, zároveň schopnost pracovat samostatně
  • Zájem o cílovou skupinu – senioři, osoby se zdravotním znevýhodněním
  • Aktivní uživatelská znalost PC, psaní všemi deseti, znalost programu Orion / Cygnus výhodou, ale není podmínkou
  • Zájem o sociální práci, vzdělávání se v oboru a učení se novým věcem
  • Odolnost vůči stresu, schopnost asertivity, emoční inteligenci
  • Ochotu zastoupit v „první linii“ – nebát se přímé péče (aneb znát práci svých podřízených)

  • Vedení týmu pracovníků v sociálních službách (více týmů, protisměny) a zodpovědnost za něj
  • Vedení porad týmu a zajištění předávání informací
  • Zodpovědnost za efektivní využívání pracovníků v sociálních službách (koordinace směn, nasmlouvané péče)
  • Jednání se zájemcem o pečovatelskou službu a veškeré papírování s tím spojené
  • Vedení sociální dokumentace (od žádosti o péči do ukončení spisu)
  • Jednání s uživateli služby, aktualizace plánů péče, hodnocení potřebnosti poskytované péče
  • Poskytnout základní sociální poradenství, umět odkázat na další zdroje pomoci
  • Vyhotovování pracovních výkazů (docházky), plánu směn a dovolených (zajištění pokrytí nasmlouvané péče)
  • Zpracování poskytnuté péče do stvrzenek za péči, zodpovědnost za jejich správnost a odevzdání úhrad
  • řešení mimořádných situací (např. velká nemocnost pečovatelek a potřeba zajištění péče)

  • nástupní mzda od Kč 24.000,-, po zkušební době osobní ohodnocení, příplatek za vedení
  • čtvrtletní odměny dle zásluh, osobní ohodnocení za odpracované roky u nás
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost oběda za 20 Kč
  • Další benefity (příspěvek na penzijní spoření, benefits poukázky, zdravotní benefity, příspěvek na mhd)
  • Supervize, vzdělávání, teambuildingové akce
  • Zodpovědnou práci, která má smysl
  • Podporu týmu a nadřízené – zaškolíme, naučíme, vysvětlíme, podpoříme
  • Vlastní kancelář

Nástup možný ihned

V případě zájmu kontaktujte vedoucí pečovatelské služby Dominiku Zemanovou na tel: 724 603 316 nebo zašlete životopis na email: dominika.zemanova@jmsoc.cz a domluvte si osobní pohovor.

Prohlášení o ochraně osobních údajů:
Odesláním životopisu společnosti Jihoměstská sociální, a.s., se sídlem P.O.Box 100, Ocelíkova 672/1, 149 41 Praha 4-Háje, IČ 28461835, uchazeč uděluje společnosti Jihoměstská sociální, a.s. souhlas s uchováváním a dalším zpracováním osobních údajů obsažených v tomto životopisu za účelem účasti v současných i budoucích výběrových řízeních na obsazení volné pracovní pozice, a to na dobu 1/2 roku od data zaslání.

Udělený souhlas může uchazeč kdykoliv odvolat písemně adresovaný Jihoměstské sociální, a.s. – personální oddělení.