Jihoměstská sociální a.s. hledá do svého týmu:

Prohlášení o ochraně osobních údajů:
Odesláním životopisu společnosti Jihoměstská sociální, a.s., se sídlem P.O.Box 100, Ocelíkova 672/1, 149 41 Praha 4-Háje, IČ 28461835, uchazeč uděluje společnosti Jihoměstská sociální, a.s. souhlas s uchováváním a dalším zpracováním osobních údajů obsažených v tomto životopisu za účelem účasti v současných i budoucích výběrových řízeních na obsazení volné pracovní pozice, a to na dobu 1/2 roku od data zaslání.

Udělený souhlas může uchazeč kdykoliv odvolat písemně adresovaný Jihoměstské sociální, a.s. – personální oddělení.

PRADLENU/úklid – Domov pro seniory JM a Ošetřovatelské centrum Janouchova přijme na výpomoc do prádelny a na úklid.

  • Požadujeme: trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost, samostatnost, spolehlivost, smysl pro pořádek.
  • Nabízíme: 120Kč/hod při dohodě o provedení práce, nebo 18000 Kč nástupní mzdy na pracovní smlouvu, úvazek plný. Flexibilní rozvržení pracovní doby. Podnikové obědy.

Kontakt: Ing. Petr Hodek, tel. 739 025 345, email: petr.hodek@jmsoc.cz

PRACOVNÍKA V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH (PEČOVATELKU) DO TERÉNNÍ PEČOVATELSKÉ SLUŽBY na území Prahy 11

Jedná se o přímou práci v domácnostech klientů (nákup, hygiena, podání jídla, úklid, doprovody k lékaři). Pracovní doba pouze všední dny 7:00 – 15:30.

  • Požadujeme: trestní bezúhonost, zdravotní způsobilost, praxe výhodou, kurz PSS výhodou, zodpovědnost, samostatnost
  • Nabízíme: nástupní mzda 16.000 Kč (s kurzem 18.000 Kč), zvláštní příplatek (800 Kč za měsíc), po 3 měsících osobní ohodnocení, 5 týdnů dovolené, stravenky, proplacení MHD po zkušební době, vzdělávání, čtvrtletní odměny, další benefity pro dlouhodobé zaměstnance.

Kontakt: Dominika Zemanová, 724 603 316 nebo email : dominika.zemanova@jmsoc.cz

POMOCNOU SÍLU DO KUCHYNĚ do Stravovacího centra, Křejpského 1502/8, Praha 11

  • Požadujeme: minimálně základní vzdělání, zdravotní průkaz, trestní bezúhonnost.
  • Nabízíme: plný pracovní úvazek, pracovní doba PO-PÁ. Nástupní mzda 18.000,- Kč. Osobní ohodnocení po zkušební době, progresivní růst mzdy, 5 týdnů dovolené, zaměstnanecké benefity včetně obědů za 20Kč.

Kontakt: Hana Velebilová, vedoucí Stravovacího centra, tel.:  724 603 314, e-mail: krejpskeho@jmsoc.cz

VŠEOBECNOU ZDRAVOTNÍ SESTRU na 0,5 úvazek (možno i vyšší úvazek, dle dohody)

  • Požadujeme: Odbornou způsobilost k výkonu zdravotnického povolání v oboru všeobecná sestra,
    zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost.
  • Nabízíme: Práce v nepřetržitém provozu. Nástupní mzda Kč 27000,-, osobní ohodnocení po 3 měsících, čtvrtletní odměny, mimořádné odměny, zaměstnanecké benefity, možnost dalšího vzdělávání, podnikové stravování.

Kontakt: vrchní sestra, tel.: 603 205 355, e-mail: marta.janeckova@jmsoc.cz

FYZIOTERAPEUT/FYZIOTERAPEUTKA

Domov pro seniory a OC Janouchova Praha 11 přijme zaměstnance na plný popř. i zkrácený úvazek, dle dohody fyzioterapeuta/fyzioterapeutku.

  • Požadujeme: trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost, odbornou způsobilost v oboru fyzioterapeut.
  • Pracovní náplň: provádění fyzioterapeutických postupů bez odborného dohledu, vypracovávání krátkodobých rehabilitačních plánů, provádění léčebné rehabilitace, základních cvičebních metod a manuální terapie.
  • Nabízíme: nadprůměrné finanční ohodnocení, osobní ohodnocení po 3 měsících, čtvrtletní odměny, zaměstnanecké benefity, podnikové obědy.

Kontakt: Mgr. Michaela Konvičná, vedoucí DS a OC Janouchova, tel.:  603 205 399, e-mail: michaela.konvicna@jmsoc.cz

UKLÍZEČ/UKLÍZEČKA

Domov pro seniory a OC Janouchova přijme na pracovní poměr pracovníka úklidu.

  • Požadujeme: minimálně základní vzdělání, bezúhonnost, samostatnost, spolehlivost, smysl pro pořádek.
  • Nabízíme: nástupní mzda 16000,-, osobní hodnocení po zkušební době. 11 hodinové směny krátký/dlouhý týden. 5 týdnů dovolené, zaměstnanecké benefity, podnikové obědy za 20 Kč.

Kontakt: Mgr. Michaela Konvičná, vedoucí DS a OC, tel.: 603 205 399, e-mail: michaela.konvicna@jmsoc.cz

PRACOVNÍK / PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

přijmeme na hlavní pracovní poměr zaměstnance do Domu s pečovatelskou službou, Praha 11. Jedná se o pečovatelskou práci PO- PÁ 8h./den.

  • Požadujeme: trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost, kurz pracovníka v sociálních službách – není podmínkou.
  • Nabízíme: nástupní mzda od 17.000 Kč (při absolvovaném kurzu pracovníka v sociálních službách Kč 19.000,-), po 3 měsících osobní ohodnocení, 5 týdnů dovolené, čtvrtletní odměny, podnikové obědy za 20 Kč.

Kontakt: Dominika Zemanová DiS., vedoucí PS, tel.: 724603316, email: dominika.zemanova@jmsoc.cz

Domov pro seniory Jižní Město a Ošetřovatelské centrum Janouchova přijmeme Pracovníka/pracovnici v sociálních službách.  Jedná se o 11 hodinové směny krátký a dlouhý týden v nepřetržitém provozu.

  • Požadujeme: Kurz pracovníka v sociálních službách +minimálně základní vzdělání, nebo SŠ sociální péče, trestní bezúhonnost.
  • Nabízíme: nástupní plat od 19.000 Kč, po 3 měsících nárok na osobní ohodnocení, čtvrtletní odměny, mimořádné odměny, zaměstnanecké benefity, podnikové stravování a stravenky, možnost dalšího vzdělávání.