Jihoměstská sociální a.s. hledá do svého týmu:

Domov pro seniory a Odlehčovací centrum Janouchova Praha 11 přijme sociální pracovnici/ sociálního pracovníka

Kvalifikační požadavky:

  • VOŠ/VŠ se sociálním zaměřením  –  kvalifikace sociálního pracovníka podle § 110 zákona č.108/2006 Sb.
  • Praxe výhodou, nikoliv podmínkou.

Osobnostní předpoklady:

  • Zájem pracovat se seniory.
  • Samostatnost, ale i umět spolupracovat v týmu, zodpovědnost, spolehlivost.
  • Komunikační dovednosti, empatie, příjemné vystupování.

Náplň práce:

  • Poskytování základního sociálního poradenství.
  • Sociální šetření v domácnostech žadatelů, nebo zdravotnických zařízeních.
  • Přijímání nových klientů, informování o službě.
  • Komunikace s rodinou a dalšími zainteresovanými stranami klienta.
  • Podpora a pomoc při uplatňování práv a vyřizování osobních záležitostí klienta.
  • Spolupodílení se na tvorbě Metodik.
  • Správa dokumentace klientů.

Nabízíme:

  • Nástupní plat 29 500 Kč.
  • Po zkušební době osobní ohodnocení, čtvrtletní odměny.
  • Notebook, služební telefon.
  • Profesní a osobní rozvoj v rámci vzdělávání, supervizi.
  • Další benefity: 25 dní dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na stravování, zdravotní benefity.
  • Přátelský kolektiv.

V případě zájmu kontaktujte vedoucího DS a OC na tel: 603 205 399 a domluvte si osobní pohovor nebo zašlete životopis na e-mail: michaela.konvicna@jmsoc.cz

Prohlášení o ochraně osobních údajů:
Odesláním životopisu společnosti Jihoměstská sociální, a.s., se sídlem P.O.Box 100, Ocelíkova 672/1, 149 41 Praha 4-Háje, IČ 28461835, uchazeč uděluje společnosti Jihoměstská sociální, a.s. souhlas s uchováváním a dalším zpracováním osobních údajů obsažených v tomto životopisu za účelem účasti v současných i budoucích výběrových řízeních na obsazení volné pracovní pozice, a to na dobu 1/2 roku od data zaslání.

Udělený souhlas může uchazeč kdykoliv odvolat písemně adresovaný Jihoměstské sociální, a.s. – personální oddělení.