Jihoměstská sociální a.s. hledá do svého týmu:

VEDOUCÍ PŘÍMÉ PÉČE

Pro Domov seniorů a odlehčovací centrum Janouchova přijmeme vedoucího přímé péče.

Co požadujeme:

  • Vzdělání sociálního pracovníka podle zákona o sociálních službách (VOŠ/VŠ)
  • Bezúhonnost, zdravotní způsobilost
  • Zkušenost s vedením týmu nejlépe v sociálních službách
  • Organizační schopnosti
  • Umět komunikovat s lidmi, být týmový hráč, ale i samostatně rozhodovat
  • Spolehlivost, vstřícnost, pozitivní myšlení
  • Kladný vztah k seniorům
  • Znalost PC – Word, Excel, výhodou znalost programu Cygnus 2

Jaká bude vaše náplň práce:

  • Vedení týmu pracovníků v sociálních službách
  • Zajištění efektivního fungování týmu po stránce personální a organizační
  • Zodpovědnost za kvalitu poskytovaných služeb, udržení stávajících standardů kvality
  • Spolupráce s vedoucí DS + OC
  • Komunikace s klienty (zkušenost s klienty s demencí výhodou, nikoliv podmínkou) a rodinnými příslušníky
  • spolupráce se zdravotním úsekem a ostatním personálem

Co nabízíme:

  • Nástupní mzda od Kč 26.000,- do 30.000,- dle praxe a vzdělání, příplatek za vedení, osobní hodnocení po zkušební době.
  • Pravidelné čtvrtletní odměny, 5 týdnů dovolené
  • Služební notebook, telefon
  • Další benefity (příspěvek na penzijní spoření, obědy za Kč 20,-, zdravotní benefity)
  • Podporu vzdělávání
  • Různorodou a odpovědnou práci s možností realizace vlastních nápadů

Nástup možný ihned.

V případě zájmu kontaktujte Mgr. Konvičnou na tel.: 603 205 399, e-mail: michaela.konvicna@jmsoc.cz

PRACOVNÍK / PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

Přijmeme na HPP Pracovnici/pracovníka v sociálních službách do terénu na Praze 11. Jde o pečovatelskou práci u klientů (nákup,úklid,hygiena klientů). Pracovní doba PO-PÁ 8h/den.

  • Požadujeme: minimálně základní vzdělání, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost, kladný vztah k seniorům. Kurz pracovníka v sociálních službách – není podmínkou.
  • Nabízíme: nástupní mzda od 17.500 Kč (při absolvovaném kurzu pracovníka v soc.službách Kč 19.500,-), po 3 měsících osobní ohodnocení, čtvrtletní odměny,stravenky, a další zaměstnanecké benefity.

Kontakt: Mgr. Lenka Holasová, koordinátorka PS, tel.: 724603303, email: lenka.holasova@jmsoc.cz, nebo Dominika Zemanová DiS., vedoucí PS, tel.: 724603316, email: dominika.zemanova@jmsoc.cz

FYZIOTERAPEUT/KA

Domov pro seniory a OC Janouchova přijme fyzioterapeuta/fyzioterapeutku na plný popř. i zkrácený úvazek dle dohody.

  • Pracovní náplň: provádění fyzioterapeutických postupů bez odborného dohledu, provádění léčebné rehabilitace, základních cvičebních metod a manuální terapie.
  • Nabízíme: nadprůměrné finanční ohodnocení, osobní ohodnocení po 3 měsících, čtvrtletní odměny, obědy za 20 Kč a další zaměstnanecké benefity.

Kontakt: Mgr. Michaela Konvičná, vedoucí DS a OC, tel.: 603 205 399, email:michaela.konvicna@jmsoc.cz

Pracovník/Pracovnice v sociálních službách.

Domov pro seniory Jižní Město a Ošetřovatelské centrum Janouchova přijmou na HPP Pracovníka v sociálních službách.

  • Požadujeme: trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost, nejméně základní vzdělání + kurz pracovníka v sociálních službách.
  • Nabízíme: nástupní mzda Kč 21.000 Kč, po 3 měsících nárok na osobní ohodnocení, čtvrtletní odměny, mimořádné odměny, zaměstnanecké benefity, podnikové stravování za Kč 20,-, stravenky, možnost dalšího vzdělávání.

Kontakt: Mgr. Michaela Konvičná, vedoucí DS a OC, tel.: 603 205 399, email:michaela.konvicna@jmsoc.cz, nebo Bc. Martin Hruša, tel.: 603205401, e-mail: martin.hrusa@jmsoc.cz

Prohlášení o ochraně osobních údajů:
Odesláním životopisu společnosti Jihoměstská sociální, a.s., se sídlem P.O.Box 100, Ocelíkova 672/1, 149 41 Praha 4-Háje, IČ 28461835, uchazeč uděluje společnosti Jihoměstská sociální, a.s. souhlas s uchováváním a dalším zpracováním osobních údajů obsažených v tomto životopisu za účelem účasti v současných i budoucích výběrových řízeních na obsazení volné pracovní pozice, a to na dobu 1/2 roku od data zaslání.

Udělený souhlas může uchazeč kdykoliv odvolat písemně adresovaný Jihoměstské sociální, a.s. – personální oddělení.