Jihoměstská sociální a.s. hledá do svého týmu:
CHCETE, ABY VAŠE PRÁCE DÁVALA SMYSL? RÁDI PRACUJETE S LIDMI?

PŘIJĎTE POSÍLIT NÁŠ TÝM!

HLEDÁME PRACOVNÍKA / PRACOVNICI  V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

Přijmeme na hlavní pracovní poměr (pečovatele) pracovníka v sociálních službách na Praze 11. Jedná se o pečovatelskou práci jako přesuny, nákupy, hygiena, úklid atd., 12h směna, krátký a dlouhý týden. Pokud nemáte vhodné vzdělání, nevadí, vyškolíme vás.

Požadujeme:
trestní bezúhonnost,
zdravotní způsobilost,
nejméně základní vzdělání, vítán kurz pracovníka v sociálních službách – není podmínkou.

Nabízíme:
nástupní mzda od Kč 21.400,-, (při absolvovaném kurzu PSS Kč 23.400,-)
po 3 měsících přidáme osobní ohodnocení,
čtvrtletní odměny, mimořádné odměny,
zaměstnanecké benefity
podnikové stravování za Kč 20,-, stravenky,
možnost dalšího vzdělávání.

V případě dalších informací kontaktujte koordinátorku pečovatelské služby Bc. Šárku Vracovskou, tel: 770 197 680 nebo zašlete životopis na e-mail: sarka.vracovska@jmsoc.cz

PŘIJMEME UKLÍZEČE / UKLÍZEČKU

Domov pro seniory a Odlehčovací centrum Janouchova přijme na úvazek 0,5 -1,0 zaměstnance na úklid.

Požadujeme: minimálně základní vzdělání, bezúhonnost, samostatnost, spolehlivost, smysl pro pořádek.

Nabízíme: nástupní mzda od Kč 20 500,- při úvazku 1,0. Čtvrtletní odměny, obědy, stravenky a další benefity.

V případě zájmu kontaktujte vedoucí DS a OC, e-mail: michaela.konvicna@jmsoc.cz, tel.: 603 205 399

PŘIJMEMEME ŘIDIČE / ŘIDIČKU

Přijmeme na brigádu zaměstnance na DPP jako řidiče pro rozvoz obědů.

Pracovní náplň: rozvoz obědů na Praze 11 dle potřeby organizace v čase 7-14 hod.

Požadujeme: samostatnost, pečlivost a spolehlivost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost, (kurz pracovníka v soc. službách výhodou). ŘP skupiny B.

Nabízíme: 120,- Kč/h všední den, 138,- Kč/h víkend.

V případě zájmu kontaktujte vedoucího technického provozu, e-mail: petr.hodek@jmsoc.cz, tel.: 739025345

Prohlášení o ochraně osobních údajů:
Odesláním životopisu společnosti Jihoměstská sociální, a.s., se sídlem P.O.Box 100, Ocelíkova 672/1, 149 41 Praha 4-Háje, IČ 28461835, uchazeč uděluje společnosti Jihoměstská sociální, a.s. souhlas s uchováváním a dalším zpracováním osobních údajů obsažených v tomto životopisu za účelem účasti v současných i budoucích výběrových řízeních na obsazení volné pracovní pozice, a to na dobu 1/2 roku od data zaslání.

Udělený souhlas může uchazeč kdykoliv odvolat písemně adresovaný Jihoměstské sociální, a.s. – personální oddělení.