Od 7.6. je možné opět využívat zvýhodněné plavání v Plaveckém bazénu Jedenáctka VS.

VÍCE INFORMACÍ ZDE

PRAVIDLA PRO PLAVÁNÍ ZDE

Obnovení zvýhodněného vstupného pro seniory a osoby zdravotně postižené ZTP/P do Plaveckého bazénu Jedenáctka VS od 7.6. 2021 

Na základě usnesení vlády o uvolňování opatření byl obnoven provoz Plaveckého bazénu Jedenáctka VS  za dodržování těchto hygienických pravidel:

Před vstupem areálu bude nutná desinfekce rukou, v bazénové hale dodržovat rozestupy 2 m, v šatnách a sprchách pobývat po nezbytně nutnou dobu. V prostoru plaveckého areálu a v bazénové hale je povinný respirátor (s výjimkou sprch a bazénu). Bližší informace naleznete ve vstupním prostoru do plaveckého areálu. Před vstupem zvážit svůj zdravotní stav.

Kdo může využít dotované plavání:

  • Senior 65+ s trvalým bydlištěm na území MČ Praha 11 (Chodov, Háje)
  • Senior se na recepci/pokladně plaveckého areálu prokáže obsluhujícímu personálu občanským průkazem (pro ověření věkové hranice a místa pobytu). Zakoupí si v časovém rozmezí 12:30 – 13:30 hodin dotovanou vstupenku ve výši 40 Kč (60 + 20 minut), platí pouze ve všední dny. V případě, že na všední dny připadají svátky, slevu nelze uplatnit.
  • Osoba zdravotně postižená s tělesným handicapem – držitel průkazky ZTP/P pouze s doprovodem a po předchozí telefonické rezervaci mezi 9:00 – 10:00 h na tel. č.: 226 801 290/299 ve všední dny (maximální kapacita 5 osob pro zajištění komfortu zázemí).
  • Osoby zdravotně postižené na základě rezervace předloží průkaz ZTP/P obsluhujícímu personálu v recepci/pokladně a zakoupí si v časovém rozmezí 12:30 – 13:30 hodin dotovanou vstupenku ve výši 40Kč (60+20 minut) + doprovod (asistence v areálu bazénu) uhradí 40Kč/vstup (60+20 minut). Plavání v tomto režimu je možné pouze ve všední dny.
  • Pro plavání je vymezen časový prostor v rozpětí 2 hodin, tj. od 12:30 – 14:30 hodin.

Ing. Jan Schneider

V Praze dne 2.6.2021                                                                                                                                 ředitel Jihoměstské sociální a.s.