Jihoměstská sociální a.s. s finanční podporu MČ Praha 11 připravila výlet pro seniory z Jižního Města

Dne:                  30.9.2020 (středa)

Sraz:                    v 7:00, odjezd v 7:15 z Chilské ul. před oploceným záchytným parkovištěm poblíž metra Opatov ze směru z dálnice od Brna vpravo  – odbočovací pruh, návrat cca do 18:00 hodin

Cena:                  290Kč/osobu zahrnuje vstupy i jednotný oběd/platba v den prodeje zájezdu

Na co se můžete těšit:

Navštívíme Bečov nad Teplou, kde se vydáme po stopách relikviáře sv. Maura a budeme obdivovat skvost této románské zlatnické práce. Seznámíme se se stavebním vývojem jednotlivých historických objektů zámku a přiblížíme se bydlení šlechty prohlídkou jednotlivých podlaží. Společně nahlédneme pod pokličku tajů výroby a skladování českého bylinného likéru s nezaměnitelnou vůní, známého také jaké 13. pramen v návštěvnickém centru Becherovky v Karlových Varech. Součástí je společný oběd zahrnutý v ceně výletu.

PRODEJ OBOU ZÁJEZDŮ pro seniory 65+ s trvalým bydlištěm na Praze 11 se uskuteční dne 15. září (úterý) od 9:00 hodin do vyprodání kapacity na adrese: Dům s pečovatelskou službou Šalounova 2025/7, 1. patro v klubovně seniorů, průkaz totožnosti s sebou, max. 2 lístky na osobu. Rezervace po telefonu není možná. Přijímáme i náhradníky.